Plugins - Post Type Switcher - Development (trunk) - en to ru translation catalogue (11 entries)

[ctx: verb]
en: Sponsor
ru: Спонсор

note: Description of the plugin
en: A simple way to change a post's type in WordPress
ru: Простой способ изменить тип записи в WordPress

en: Sorry, you cannot do this.
ru: Извините, но вы не можете этого сделать.

en: Missing data.
ru: Недостающие данные.

en: &mdash; No Change &mdash;
ru: &mdash; Без изменений &mdash;

en: Post Type
ru: Тип записи

en: Type
ru: Тип

en: Cancel
ru: Отмена

en: OK
ru: ОК

en: Edit
ru: Изменить

en: Post Type:
ru: Тип записи:
