Plugins - Category Order and Taxonomy Terms Order - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (35 entries)

en: Hide
nl: Verberg

en: Show
nl: Toon

en: Display the Taxonomy Order interface for the specified post types.
nl: Geef de interface taxonomie bestelling weer voor de opgegeven bericht typen.

en: Show / Hide re-order interface
nl: Interface voor opnieuw bestellen weergeven/verbergen

note: Description of the plugin
en: Order Categories and all custom taxonomies terms (hierarchically) and child terms using a Drag and Drop Sortable javascript capability.
nl: Sorteren van categorieën en alle aangepaste taxonomie termen (hiërarchisch) en sub termen met behulp van een verslepen en sorteerbare JavaScript mogelijkheid.

en: Taxonomy Terms Order
nl: Volgorde van taxonomie termen

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: This will change the order of terms within the admin interface
nl: Dit zal de volgorde van termen binnen de beheerder interface veranderen

en: Admin Sort
nl: Beheer sorteren

en: Auto Sort Description
nl: Beschrijving automatisch sorteren

en: Additional description and details at
nl: Aanvullende beschrijving en details bij

en: global setting
nl: globale instelling

en: ON
nl: AAN

en: OFF
nl: UIT

en: Auto Sort
nl: Automatisch sorteren

en: Administrator
nl: Beheerder

en: Author
nl: Auteur

en: Contributor
nl: Bijdrager

en: Subscriber
nl: Abonnee

en: Minimum Level to use this plugin
nl: Minimum vereiste gebruikersgroep om de plugin te gebruiken

en: General
nl: Standaard

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Settings Saved
nl: Instellingen Opgeslagen

en: Items Order Updated
nl: Items volgorde geüpdatet

en: Total Posts
nl: Totaal aantal berichten

en: Taxonomy Title
nl: Taxonomie titel

en: Taxonomies
nl: Taxonomieën

en: This plugin can't work without javascript, because it's use drag and drop and AJAX.
nl: Deze plugin kan niet werken zonder JavaScript, omdat het gebruik maakt van verslepen en AJAX.

en: Taxonomy Order
nl: Taxonomie volgorde

en: plugin which allows to custom sort all posts, pages, custom post types
nl: plugin die het mogelijk maakt om aangepast alle berichten, pagina's, aangepaste berichttypen te sorteren

en: plugin which allows to custom sort categories and custom taxonomies terms per post basis
nl: plugin die het mogelijk maakt om aangepast categorieën en aangepaste taxonomieën termen op basis van bericht te sorteren

en: Check our
nl: Bekijk onze

en: Read more
nl: Lees meer

en: Did you know there is an Advanced Version of this plug-in?
nl: Wist je dat er een geavanceerde versie van deze plugin is?

en: Did you find this plugin useful? Please support our work with a donation or write an article about this plugin in your blog with a link to our site
nl: Vind je deze plugin handig? Ondersteun ons werk met een donatie of schrijf een artikel over deze plugin in je blog met een link naar onze site
