Yoast - Yoast SEO Premium (for WordPress) - en to nl translation catalogue (220 entries)

en: %1$s %2$s must be installed and activated in order to use %3$s.
nl: %1$s %2$s moet geïnstalleerd en geactiveerd zijn om %3$s te gebruiken.

en: %1$s created a %2$sredirect%3$s from the old post URL to the new post URL.
nl: %1$s heeft een %2$sredirect%3$s aangemaakt van het oude bericht URL naar de nieuwe bericht URL.

en: %1$s created a %2$sredirect%3$s from the old term URL to the new term URL.
nl: %1$s heeft een %2$sredirect%3$s aangemaakt van de oude URL naar de nieuwe URL.

en: %1$s detected that you deleted a post (%5$s). You can either: %2$s Don't know what to do? %3$sRead this post %4$s.
nl: %1$s heeft gedetecteerd dat je een bericht (%5$s) hebt verwijderd. Je kan: %2$s Weet je niet wat te doen? %3$sLees dit bericht%4$s.

en: %1$s detected that you deleted a term (%5$s). You can either: %2$s Don't know what to do? %3$sRead this post %4$s.
nl: %1$s heeft gedetecteerd dat je een term (%5$s) hebt verwijderd. Je kan: %2$s Weet je niet wat te doen? %3$sLees dit bericht%4$s.

en: %1$s detected that you moved a post (%5$s) to the trash. You can either: %2$s Don't know what to do? %3$sRead this post%4$s.
nl: %1$s heeft gedetecteerd dat je een bericht (%5$s) hebt verwijderd. Je kan: %2$s Weet je niet wat te doen? %3$sLees dit bericht%4$s.

en: %1$s detected that you restored a post (%4$s) from the trash, for which a redirect was created. %2$sClick here to remove the redirect%3$s
nl: %1$s heeft gedetecteerd dat je een bericht hebt hersteld (%4$s) uit de prullenbak, waarvoor een redirect was gemaakt. %2$sKlik hier om de redirect te verwijderen%3$s

en: %1$s grants you direct access to %2$sall premium %3$s academy courses%4$s. Learn all the ins and outs of holistic SEO from industry experts.
nl: %1$s geeft je directe toegang tot %2$salle premium%3$s academy cursussen%4$s. Leer alle ins en outs van holistische SEO van experts uit de branche.

en: %1$s will be redirected to %2$s. Maybe it's worth considering to create a direct redirect to %2$s.
nl: %1$s wordt geredirect naar %2$s. Het is verstandig te overwegen om direct naar %2$s te redirecten.

en: %1$sClick here%2$s to index your links, so we can identify orphaned %3$s. %4$s
nl: %1$sKlik hier%2$s om je links te indexeren, zodat we verweesde inhoud kunnen identificeren %3$s. %4$s

en: %1$sCornerstone content%2$s is the content on your site that’s most important. You want to rank highest in Google with these articles. Make sure your internal linking structure reflects what pages are most important. Want to know how?
nl: %1$sCornerstone inhoud%2$s is de inhoud op je site die het belangrijkst is. Met deze artikelen wil je het hoogst scoren in Google. Zorg ervoor dat je interne linkstructuur weerspiegelt welke pagina's het belangrijkst zijn. Wil je weten hoe?

en: %1$sLearn more about orphaned content%2$s.
nl: %1$sLeer meer over verweesde content%2$s.

en: %2$sActivate %1$s now%3$s
nl: %2$sActiveer %1$s nu%3$s

en: %2$sInstall %1$s now%3$s
nl: %2$sInstalleer %1$s nu%3$s

en: %2$sNetwork Activate %1$s now%3$s
nl: %2$sNetwerk activeer %1$s nu%3$s

en: %2$sUpgrade %1$s now%3$s
nl: %2$sUpgrade %1$s nu%3$s

en: %s can generate redirect files that can be included in your website web server configuration. If you choose this option the PHP redirects will be disabled. Only check this option if you know what you are doing!
nl: %s kan redirect bestanden genereren die opgenomen kunnen worden in de configuratie van je website's webserver. Als je kiest voor deze optie worden de PHP redirects uitgeschakeld. Gebruik deze optie alleen als je weet wat je doet!

en: %s internal linking
nl: %s intern linken

en: 'Orphaned content' refers to %1$s that have no inbound links, consider adding links towards these %1$s. %2$s
nl: 'Verweesde content' verwijst naar %1$s die geen inkomende links hebben, overweeg om links toe te voegen naar deze %1$s. %2$s

en: 301 Moved Permanently
nl: 301 Permanent verhuisd

en: 302 Found
nl: 302 Gevonden

en: 307 Temporary Redirect
nl: 307 Tijdelijke redirect

en: 410 Content Deleted
nl: 410 Inhoud verwijderd

en: 410 Redirect created from %1$s!
nl: 410 Redirect gemaakt van %1$s.

en: 451 Unavailable For Legal Reasons
nl: 451 Niet beschikbaar vanwege juridische redenen

en: AI features
nl: AI functies

en: Add Redirect
nl: Redirect toevoegen

en: All Inclusive Language Scores
nl: Alle inclusieve taalscores

en: All redirect types
nl: Alle redirect-types

en: All redirects have been imported successfully. Go to the %1$sredirects overview%2$s to see the imported redirects.
nl: Alle redirects zijn succesvol geïmporteerd. Ga naar het %1$sredirects overzicht%2$s om de geïmporteerde redirects te zien.

en: As you're on Apache, you should add the following include to the website httpd config file:
nl: Aangezien jij op Apache zit, moet je het volgende toevoegen aan je website httpd config-bestand:

en: As you're on Nginx, you should add the following include to the Nginx config file:
nl: Omdat je website op Nginx draait, moet je het volgende toevoegen aan je Nginx config-bestand:

en: Ask your SEO Manager or Site Administrator to count links in all texts, so we can identify orphaned %1$s. %2$s
nl: Vraag je SEO Manager of Site Administrator om in alle teksten de links te tellen zodat we verweesde inhoud kunnen identificeren %1$s. %2$s

en: Awards
nl: Onderscheidingen

en: Basic information
nl: Basis informatie

en: Birth date
nl: Geboortedatum

en: Browse our courses
nl: Bekijk onze cursussen

en: By default we write the redirects to your %s file, check this if you want the redirects written to a separate file. Only check this option if you know what you are doing!
nl: Standaard schrijven we de redirect weg naar je %s bestand. Dit aanvinken indien je wenst dat de redirects weggeschreven worden naar een afzonderlijk bestand. Deze optie niet aanvinken als je niet precies weet wat je aan het doen bent!

en: CSV import failed: No file selected.
nl: CSV import mislukt: Geen bestand geselecteerd.

en: CSV import failed: the provided file could not be parsed using a CSV parser.
nl: CSV-import mislukt: Het aangeleverde bestand kon niet worden verwerkt met behulp van de CSV-verwerker.

en: CSV import failed: the provided file is larger than %1$s.
nl: CSV import mislukt: het opgegeven bestand is groter dan %1$s.

en: CSV import failed: the provided file is not a CSV file.
nl: CSV import mislukt: het opgegeven bestand is geen CSV bestand.

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Check out the Redirect Manager
nl: Bekijk de redirect manager

en: Choose a CSV file from your computer:
nl: Kies een CSV bestand op je computer:

en: Comma separated, e.g. %1$sEnglish, French, Dutch%2$s
nl: Door komma's gescheiden, bijv. %1$sEngels, Frans, Nederlands%2$s

en: Comma separated, e.g. %1$sMost likely to succeed - 1991, Smartest in class - 1990%2$s
nl: Comma separated, e.g. %1$sDe meeste kans van slagen - 1991, De slimste van de klas - 1990%2$s

en: Comma separated, e.g. %1$sPHP, JavaScript, 90's rock music%2$s
nl: Door komma's gescheiden, bijv. %1$sPHP, JavaScript, '90er rockmuziek%2$s

en: Cornerstone content
nl: Cornerstone inhoud

en: Create Redirect
nl: Redirect aanmaken

en: Custom fields to include in page analysis
nl: Aangepaste velden om op te nemen in de pagina-analyse

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Different people search with different search terms. With our %1$spremium analysis%2$s, you are free to use variations and synonyms of your keywords in your content, which will make your writing style far more natural.
nl: Verschillende mensen zoeken met verschillende zoektermen. Met onze %1$spremium-analyse%2$s kan je variaties en synoniemen van je zoekwoorden in je inhoud gebruiken, waardoor je schrijfstijl veel natuurlijker wordt.

en: Do the cornerstone workout!
nl: Doe de cornerstone workout!

en: E.g. %1$sAcme inc%2$s
nl: Bijv. %1$sAcme inc%2$s

en: E.g. %1$sDr%2$s, %1$sMs%2$s, %1$sMr%2$s
nl: Bijv. %1$sDr.%2$s, %1$sMevr.%2$s, %1$sHeer%2$s

en: E.g. %1$sMD%2$s, %1$sPhD%2$s
nl: Bijv. %1$sDr.%2$s, %1$sDrs.%2$s

en: E.g. %1$sfemale%2$s, %1$smale%2$s, %1$snon-binary%2$s
nl: Bijv. %1$svrouwelijk%2$s, %1$smannelijk%2$s, %1$snon-binary%2$s

en: E.g. %1$ssoftware engineer%2$s
nl: Bijv. %1$ssoftware ingenieur%2$s

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit redirect
nl: Redirect bewerken

en: Employer information
nl: Informatie van de werkgever

en: Employer name
nl: Naam werkgever

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Enter redirects to import
nl: Voer de redirects in die geïmporteerd moeten worden

en: Error while saving this redirect
nl: Foutmelding tijdens opslaan van deze redirect

en: Export SEO title
nl: Exporteer SEO titel

en: Export URL
nl: Exporteer URL

en: Export keyphrase scores
nl: Exporteer keyphrase scores

en: Export keyphrases
nl: Exporteer keyphrases

en: Export keyphrases to a CSV file
nl: Exporteer keyphrases naar een CSV-bestand

en: Export meta description
nl: Exporteer meta beschrijving

en: Export readability score
nl: Exporteer leesbaarheidsscore

en: Export redirects
nl: Redirects exporteren

en: Export redirects to a CSV file
nl: Exporteer redirects naar een CSV-bestand

en: Export title
nl: Exporteer titel

en: Exporting data can take a long time when there are many posts, pages, public custom post types or terms.
nl: Het exporteren van data kan lang duren als er veel berichten, pagina's, publieke custom bericht types of termen zijn.

en: Extra information
nl: Extra informatie

en: Filter
nl: Filteren

en: Filter by Inclusive Language Score
nl: Filter op inclusieve taalscore

en: Filter by redirect type
nl: Filter op redirect type

en: Format
nl: Formaat

en: Gender
nl: Geslacht

en: Generate a separate redirect file
nl: Een separaat redirect-bestand aanmaken

en: Honorific prefix
nl: Eretitel voorvoegsel

en: Honorific suffix
nl: Eretitel achtervoegsel

en: If you need a list of all public posts, terms and related keyphrases, you can generate a CSV file using the %s button below.
nl: Als je een lijst nodig hebt van alle publieke berichten, termen en gerelateerde keyphrases, dan kun je een CSV-bestand maken met de %s-knop hieronder.

en: If you need to have a list of all redirects, you can generate a CSV file using the button below.
nl: Als je een lijst wil hebben van alle redirects, kun je een CSV bestand maken met de onderstaande button.

en: Import .htaccess
nl: .htaccess importeren

en: Import CSV file
nl: Importeer CSV-bestand

en: Import from a CSV file
nl: Importeer vanuit een CSV-bestand

en: Import from other redirect plugins
nl: Uit andere redirectplugins importeren

en: Import from:
nl: Importeer uit:

en: Import redirects
nl: Redirects importeren

en: Import redirects from %s
nl: Voeg redirects toe vanuit %s-bestand.

en: Imported %1$s/%2$s redirects successfully. Go to the %3$sredirects overview%4$s to see the imported redirect. | Imported %1$s/%2$s redirects successfully. Go to the %3$sredirects overview%4$s to see the imported redirects.
nl[0]: Succesvol %1$s/%2$s redirect geïmporteerd. Ga naar het %3$sredirects overzicht%4$s om de geïmporteerde redirect te zien.
nl[1]: Succesvol %1$s/%2$s redirects geïmporteerd. Ga naar het %3$sredirects overzicht%4$s om de geïmporteerde redirects te zien.

en: Inclusive language score
nl: Inclusieve taalscore

en: Install latest %1$s
nl: Installeer nieuwste %1$s

en: Installation Successful
nl: Installatie succesvol

en: Installation successful!
nl: Installatie voltooid!

en: Is this cornerstone content?
nl: Is dit hoeksteeninhoud?

en: Job title
nl: Functienaam

en: Keep your site well-organised so people won't get lost
nl: Houd je site overzichtelijk zodat bezoekers niet verdwalen

en: Language(s) spoken
nl: Talen gesproken

en: Learn more about including custom fields in the page analysis
nl: Meer informatie over het opnemen van aangepaste velden in de pagina-analyse

en: Make it serve a 410 Content Deleted header
nl: Zorg dat er een 410 Content Deleted header verstuurd wordt

en: Master vital SEO skills with our online courses
nl: Beheers essentiële SEO-vaardigheden met onze online cursussen

en: Mastodon profile URL
nl: Mastodon profiel URL

en: New URL
nl: Nieuwe URL

en: New URL:
nl: Nieuwe URL:

en: New type can't be empty.
nl: Nieuwe type kan niet leeg zijn.

en: No redirects have been imported. Probably they already exist as a redirect. Go to the %1$sredirects overview%2$s to see the existing redirects.
nl: Er zijn geen redirects geïmporteerd. Waarschijnlijk bestaan ze al als redirect. Ga naar het  %1$sredirects overzicht%2$s om de bestaande redirects te bekijken.

en: Not all the required fields are filled.
nl: Niet alle vereiste velden zijn gevuld.

en: Old URL
nl: Oude URL

en: Old URL:
nl: Oude URL:

en: Optimize your content further with our smart analysis
nl: Optimaliseer je inhoud verder met onze slimme analyse

en: Origin
nl: Herkomst

en: Orphaned content
nl: Verweesde content

en: Plain redirects
nl: Normale redirects

en: Please %2$supdate %1$s to the latest version%3$s to ensure you can fully use all Premium settings and features.
nl: %2$sUpdate %1$s naar de laatste versie%3$s om ervoor te zorgen dat je alle Premium instellingen en functies volledig kunt gebruiken.

en: Please contact a network administrator to install %1$s %2$s.
nl: Neem contact op met een netwerkbeheerder om %1$s %2$s te installeren.

en: Please contact an administrator to install %1$s %2$s.
nl: Neem contact op met een beheerder om %1$s %2$s te installeren.

en: Please enter the new URL for %s
nl: Vul een nieuwe URL in voor %s

en: Please note that the first row in this file is a header. This row should be ignored when parsing or importing the data from the export.
nl: Houd er rekening mee dat de eerste rij in dit bestand een header is. Deze rij moet worden genegeerd bij het verwerken of importeren van de gegevens van de export.

en: Please note:
nl: Let op:

en: Rank with articles you want to rank with
nl: Rank met artikelen waarmee je wilt ranken

en: Read more about why web server redirect methods have been disabled on a multisite.
nl: Lees meer over waarom web server redirect methodes zijn uitgeschakeld op een multisite.

en: Redirect added.
nl: Redirect toegevoegd.

en: Redirect created from %1$s to %2$s!
nl: Redirect van %1$s naar %2$s aangemaakt!

en: Redirect deleted.
nl: Redirect verwijderd.

en: Redirect import failed: no redirects found.
nl: Importeren van redirects mislukt: geen redirects gevonden.

en: Redirect import failed: the Redirection plugin is not installed or activated.
nl: Importeren van redirects mislukt: de Redirection plugin is niet geïnstalleerd of niet geactiveerd.

en: Redirect import failed: the selected redirect plugin is not installed or activated.
nl: Redirect import mislukt: de geselecteerde redirect plugin is niet geïnstalleerd of geactiveerd.

en: Redirect import failed: we can't recognize this type of import.
nl: Redirect import mislukt: we kunnen dit type import niet herkennen.

en: Redirect it to another URL
nl: Deze URL verwijzen naar een andere URL

en: Redirect method
nl: Redirectmethode

en: Redirect not deleted.
nl: Redirect niet verwijderd.

en: Redirect updated.
nl: Redirect vernieuwd.

en: Redirects per page
nl: Redirects per pagina

en: Redirects settings
nl: Redirectinstellingen

en: Regular Expression
nl: Reguliere expressie

en: Regular Expression (regex) Redirects are extremely powerful redirects. You should only use them if you know what you are doing. %1$sRead more about regex redirects on our help center%2$s.
nl: Regular Expressions (regex) Redirects zijn extreem krachtige redirects. Je zou deze optie alleen moeten gebruiken als je weet wat je doet. %1$sLees meer over regex redirects in onze kennisbank%2$s.

en: Regular Expression redirects
nl: Reguliere Expressie redirects

en: Save
nl: Opslaan

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Save anyway
nl: Toch opslaan

en: Score some more green bullets
nl: Scoor nog wat groene scores

en: Search
nl: Zoeken

en: Select this redirect
nl: Deze redirect selecteren

en: Settings
nl: Instellingen

en: Since this site is a multisite, web server redirect methods have been disabled to prevent issues.
nl: Aangezien deze site een multisite is, zijn de web server redirect methodes uitgeschakeld om problemen te voorkomen.

en: So, what's next?
nl: Wat is het volgende?

en: Something went wrong when deleting this redirect.
nl: Er ging iets fout bij het verwijderen van deze redirect.

en: Stale cornerstone content
nl: Verouderde cornerstone content

en: Stale cornerstone content refers to cornerstone content that hasn’t been updated in the last 6 months. Make sure to keep these %1$s up-to-date. %2$sLearn more about cornerstone content%3$s.
nl: Verouderde cornerstone content verwijst naar cornerstone content die de laatste 6 maanden niet is voorzien van een update. Zorg ervoor dat je deze %1$s up-to-date houdt. %2$sLeer meer over cornerstone content%3$s.

en: Target
nl: Doel

en: The %1$s %2$sRedirect Manager%3$s automatically prevents visitors from reaching a dead end whenever you move or delete content. It also makes managing your existing redirects easy.
nl: De %1$s %2$sredirect manager%3$s voorkomt automatisch dat bezoekers een doodlopend eind bereiken wanneer je inhoud verplaatst of verwijdert. Het maakt het ook gemakkelijk om je bestaande redirects te beheren.

en: The Regular Expression field can't be empty.
nl: Het Reguliere expressies veld mag niet leeg zijn.

en: The URL you are redirecting to seems to return a %1$s status. You might want to check if the target can be reached manually before saving.
nl: De URL waar je naar redirect lijkt status %1$s terug te geven. Controleer handmatig of de URL bereikt kan worden voor je hem opslaat.

en: The URL you entered could not be resolved.
nl: De URL die je hebt ingevoerd kon niet worden opgehaald.

en: The URL you entered returned a HTTP code different than 200(OK). The received HTTP code is %1$s.
nl: De URL die je hebt ingevoerd geeft een status code terug die anders is dan 200(OK). De ontvangen HTTP status code is %1$s.

en: The first row in this file is the header row. This row should be ignored when parsing or importing the data from the export.
nl: De eerste rij in dit bestand is de zogenaamde "header row". Deze rij moet worden genegeerd bij het parsen of importeren van de data uit de export.

en: The first true all-in-one SEO solution for WordPress, including on-page content analysis, XML sitemaps and much more.
nl: De eerste echte alles-in-één SEO-oplossing voor WordPress, inclusief inhoudsanalyse per pagina, XML-sitemaps en veel meer.

en: The info you add below is added to the data Yoast SEO outputs in its schema.org output, for instance when you're the author of a page. Please only add the info you feel good sharing publicly.
nl: De informatie die u hieronder toevoegt, wordt toegevoegd aan de gegevens die Yoast SEO uitvoert in de uitvoer van schema.org, bijvoorbeeld wanneer u de auteur van een pagina bent. Voeg alstublieft alleen de informatie toe waarmee u zich goed voelt als u deze openbaar deelt.

en: The new URL field can't be empty.
nl: Het nieuwe URL-veld kan niet leeg zijn.

en: The old URL already exists as a redirect.
nl: De oude URL bestaat al als redirect.

en: The old URL field can't be empty.
nl: Het oude URL-veld kan niet leeg zijn.

en: The old URL for your redirect is not relative. Only the new URL is allowed to be absolute. Make sure to provide a relative old URL.
nl: De oude URL van je redirect is niet relatief. Alleen de nieuwe URL mag absoluut zijn. Zorg er voor dat je een relatieve oude URL opgeeft.

en: The redirect type is the HTTP response code sent to the browser telling the browser what type of redirect is served. %1$sLearn more about redirect types%2$s.
nl: Het redirect type is de HTTP response code welke verzonden wordt naar de browser om te vertellen welke redirect wordt gebruikt. %1$sLees meer over redirect types%2$s.

en: The redirect was added successfully.
nl: De redirect is succesvol toegevoegd.

en: The redirect was deleted successfully.
nl: De redirect is succesvol verwijderd.

en: The redirect was updated successfully.
nl: De redirect is succesvol vernieuwd.

en: The redirect you are trying to save will create a redirect loop. This means there probably already exists a redirect that points to the origin of the redirect you are trying to save
nl: De redirect die je op probeert te slaan veroorzaakt een redirect loop. Dit betekent dat er waarschijnlijk al een redirect is die verwijst naar de bron van de redirect die je toe probeert te voegen.

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Unknown error. Failed to create redirect.
nl: Onbekende fout. Niet gelukt redirect te creëren.

en: Unknown error. Failed to update redirect.
nl: Onbekende fout. Niet gelukt om de redirect bij te werken.

en: Update Redirect
nl: Redirect bijwerken

en: Update to the latest version of %1$s!
nl: Updaten naar de laatste versie van %1$s!

en: Use format: %1$sYYYY-MM-DD%2$s
nl: Gebruik formaat: %1$sYYYY-MM-DD%2$s

en: We're unable to create the directory %s
nl: We kunnen de map %s niet aanmaken

en: We're unable to save the redirect file to %s
nl: Het redirect-bestand kan niet worden opgeslagen in %s

en: We're unable to save the redirects to your %s file. Please make the file writable.
nl: Het was niet mogelijk om de redirects op te slaan in je %s bestand. Zorg ervoor dat het bestand schrijfbaar is.

en: We're unable to write data to the file %s
nl: Er kan geen data naar het bestand %s worden geschreven.

en: Web server
nl: Webserver

en: Write redirects to the %1$s file. Make sure the %1$s file is writable.
nl: Schrijf redirects naar het %1$s-bestand. Zorg ervoor dat het %1$s-bestand schrijfbaar is.

en: Yoast SEO Schema enhancements
nl: Yoast SEO verbeteringen in het schema

en: You are already editing a redirect, please finish this one first
nl: Je bent al een redirect aan het bewerken, sla deze eerst op

en: You are attempting to redirect to the same URL as the origin. Please choose a different URL to redirect to.
nl: Je probeert dezelfde URL te redirecten als het origineel.
    					Kies een andere URL om naar te redirecten.

en: You can add or remove columns to be included in the export using the checkboxes below.
nl: Je kunt kolommen toevoegen of verwijderen in de export door het gebruik van de keuzevakjes hieronder.

en: You can copy the contents of any %1$s file in here, and it will import the redirects into %2$s.
nl: Je kan de inhoud van elk %1$s-bestand hier in kopiëren, daarna worden de redirects geïmporteerd in %2$s.

en: You can't redirect a URL to itself.
nl: Je kan een URL niet naar zichzelf laten redirecten.

en: You have unsaved redirects, are you sure you want to leave?
nl: Er zijn niet opgeslagen redirects, weet je zeker dat je dit scherm wilt verlaten?

en: You're redirecting to a target that returns a 301 HTTP code (permanently moved). Make sure the target you specify is directly reachable.
nl: Je redirect naar een doel dat een 301 HTTP status code (definitief verwijderd) terug geeft. Zorg ervoor dat het doel dat je kiest bereikbaar is.

en: Your redirect is missing the subdirectory where WordPress is installed in. This will result in a redirect that won't work. Make sure the redirect starts with %1$s
nl: Je verwijzing mist de subdirectory waar WordPress is geïnstalleerd. Dit zal resulteren in een verwijzing die niet werkt. Zorg ervoor dat de verwijzing start met %1$s

[ctx: block description]
en: Adds a list of internal links to sibling pages which share the same parent.
nl: Voegt een lijst met interne links toe aan pagina's die hetzelfde hoofd hebben.

[ctx: block description]
en: Adds a list of internal links to subpages of this page.
nl: Voegt een lijst met interne links naar sub-pagina's van deze pagina toe.

[ctx: block description]
en: Adds a list of links related to this page.
nl: Voegt een lijst met links naar deze pagina toe.

[ctx: block description]
en: Adds a table of contents to this page.
nl: Voegt een inhoudsopgave toe aan deze pagina.

[ctx: block description]
en: Shows an estimated reading time based on the content length.
nl: Toont een geschatte leestijd gebaseerd op de lengte van de inhoud.

[ctx: block keyword]
en: childpages
nl: sub-pagina's

[ctx: block keyword]
en: children
nl: subs

[ctx: block keyword]
en: content length
nl: inhoud lengte

[ctx: block keyword]
en: internal linking
nl: intern linken

[ctx: block keyword]
en: reading time
nl: leestijd

[ctx: block keyword]
en: related pages
nl: gerelateerde pagina's

[ctx: block keyword]
en: related posts
nl: gerelateerde berichten

[ctx: block keyword]
en: siblings pages
nl: siblings pagina's

[ctx: block keyword]
en: site structure
nl: sitestructuur

[ctx: block keyword]
en: subpages
nl: sub-pagina's

[ctx: block keyword]
en: toc
nl: inhoudsopgave

[ctx: block title]
en: Yoast Estimated Reading Time
nl: Yoast geschatte leestijd

[ctx: block title]
en: Yoast Related Links
nl: Yoast gerelateerde links

[ctx: block title]
en: Yoast Siblings
nl: Yoast siblings

[ctx: block title]
en: Yoast Subpages
nl: Yoast sub-pagina's

[ctx: block title]
en: Yoast Table of Contents
nl: Yoast inhoudsopgave

en: meta description
nl: meta beschrijving

en: minute | minutes
nl[0]: minuut
nl[1]: minuten

en: readability score
nl: Leesbaarheidsscore

en: seo title
nl: seo titel

en: title
nl: titel
